ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15759022
*
nr 1575 9022
Spegel
Fröseke, Ek, 96x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 oktober 2023
kl 18:12:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 09:16:46
1
100 kr
30/10 16:28:47
2
150 kr
30/10 17:04:17
3
400 kr
30/10 17:21:56
4
250 kr
30/10 17:21:56
3
300 kr (Budbetjänt)
30/10 17:22:08
4
350 kr
30/10 17:22:08
3
400 kr (Budbetjänt)
30/10 17:22:21
4
450 kr
30/10 17:22:53
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1575 9022
Spegel
Fröseke, Ek, 96x43 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 oktober 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/10 09:16:46 | 1 | 100 kr |
30/10 16:28:47 | 2 | 150 kr |
30/10 17:04:17 | 3 | 400 kr |
30/10 17:21:56 | 4 | 250 kr |
30/10 17:21:56 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
30/10 17:22:08 | 4 | 350 kr |
30/10 17:22:08 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
30/10 17:22:21 | 4 | 450 kr |
30/10 17:22:53 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27